O nas

Plast Team A/S to duńska firma założona w 1986 roku.

Jesteśmy jednym z wiodących europejskich producentów domowych artykułów z tworzyw sztucznych w takich kategoriach, jak przechowywanie, kuchnia, sprzątanie, pranie i majsterkowanie.
Produkujemy i dystrybuujemy do ponad 25 krajów więcej niż 45 milionów artykułów rocznie.

Wszystkie nasze produkty są projektowane w Danii, a produkcja jest zlecana fabrykom w Danii, w Polsce i w Stanach Zjednoczonych.
Wszystkie fabryki posiadają certyfikat ISO lub zostały skontrolowane przez zewnętrznych audytorów.

Nasz portfel klientów to przede wszystkim duże sieci handlowe w Europie, takie jak hipermarkety, supermarkety, sieci dyskontowe i sieci dla majsterkowiczów. Wśród naszych odbiorców znajdują się także sklepy specjalistyczne, programy lojalnościowe, szpitale, supermarkety internetowe, branża hotelarska i gastronomiczna oraz wiele innych.
Wspólnym wątkiem we naszych kategorii jest duńskie wzornictwo, wielokrotnie nagradzane za swój minimalistyczny i ponadczasowy charakter, wysoką jakość, wyjątkowe możliwości i funkcjonalność.

Plast Team w swojej siedzibie w Nærum (w okolicach Kopenhagi w Danii) zatrudnia ponad 90 pracowników. Firma ma także filie w Polsce i w Niemczech oraz sieć agentów handlowych na terenie całej Europy.

Plast Team jest częścią spółki Nordic Houseware Group A/S, która obejmuje również siostrzaną firmę Room Copenhagen A/S. Room Copenhagen A/S posiada umowy licencyjne z takimi markami jak LEGO, Disney Star Wars, Pantone Universe i Paul Frank.